Παρασκευή, 7 Ιουνίου 2019

Θέματα και λύσεις πανελληνίων 2019


Θέματα και λύσεις πανελληνίων 2019
Νεοελληνική Γλώσσα
Μαθηματικά προσανατολισμού
Λύσεις
Φυσική προσανατολισμού
Χημεία Προσανατολισμού
Λύσεις
Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον
Ιστορία
Λύσεις
Αρχές Οικονομικής Θεωρίας
Βιολογία προσανατολισμού
Αρχαία
Λύσεις
                           Λατινικά
Λύσεις

Κυριακή, 2 Ιουνίου 2019

Επιτυχόντες 2018

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018
ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ 90%

Α/Α
Επώνυμο
Όνομα
Σχολή Επιτυχίας
Σ/Ε
1
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
2
ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
3
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
4
ΑΡΤΣΙΔΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
3
5
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
1
6
ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ
ΡΑΙΣΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
7
ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
8
ΒΟΤΖΑΚΗ
ΑΝΝΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
9
ΒΡΟΧΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
6
10
ΓΑΛΑΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
11
ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ)
12
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
13
ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ)
14
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΗΛΙΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
15
ΓΚΟΓΚΟΛΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
16
ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
20
17
ΓΥΠΑΡΗΣ
ΙΩΣΗΦ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
18
ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
19
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
20
ΕΛΑΦΡΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
21
ΖΟΥΜΑΔΑΚΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
22
ΙΤΣΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
23
ΙΩΑΝΝΙΔΗ
ΧΡΥΣΗ
ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 10%
24
ΚΑΖΑΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
25
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
4
26
ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ
ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
27
ΚΑΣΙΑΝΟΒ
ΝΙΚΗΤΑΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
28
ΚΑΤΣΑΝΙΚΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ)
18
29
ΚΑΤΣΙΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
30
ΚΟΙΜΤΖΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
31
ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
32
ΚΟΠΑΣΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
33
ΚΟΥΤΡΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
34
ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
35
ΚΡΗΤΙΚΟΥ
ΔΑΝΑΗ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
36
ΚΥΠΑΡΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
37
ΛΑΜΤΣΕ
ΣΙΝΤΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
38
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
39
ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
40
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
2
41
ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
6
42
ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
2
43
ΜΠΑΛΙΑΣΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
44
ΜΠΙΚΟΥΒΑΡΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ)
45
ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
14
46
ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΝΟΥ, ΑΜΠΕΛΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
47
ΜΠΥΡΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
20
48
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
49
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
50
ΝΙΚΟΛΟΖΑΚΗ
ΟΛΓΑ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
51
ΞΕΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
52
ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) -ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
53
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
54
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
55
ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
56
ΟΡΝΕΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
57
ΟΡΦΑΝΑΚΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
11
58
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
59
ΟΥΝΤΡΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
60
ΠΑΛΙΟΥΔΑΚΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
61
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΒΙΚΤΩΡ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
15
62
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ
ΕΒΕΛΙΝΑ
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
63
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
64
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
65
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
66
ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
67
ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
68
ΠΑΤΡΙΚΑΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΑΒΑΛΑ)
69
ΠΕΡΡΑΚΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ)
70
ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
71
ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
72
ΠΟΝΤΙΚΑΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
73
ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΛΑΜΙΑ)
9
74
ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
75
ΡΟΔΟΥΣΑΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
18
76
ΡΟΥΣΑΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
77
ΣΚΑΝΔΑΛΗ
ΔΑΝΑΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
78
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΚΑΒΑΛΑ)
79
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
80
ΣΤΑΓΑΚΗ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
81
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
82
ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
83
ΣΦΗΝΑΡΟΛΑΚΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΑΤΡΑ)
84
ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
85
ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
86
ΤΡΟΥΛΛΑΚΗ
ΜΑΡΙΝΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
87
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
88
ΤΣΑΝΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
89
ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
90
ΤΣΑΟΥΣΑΙ
ΕΝΡΙ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
91
ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
6
92
ΦΑΣΑΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
93
ΦΘΕΝΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
9
94
ΦΙΛΟΞΕΝΗ
ΔΑΝΑΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
95
ΦΤΙΤΙ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
96
ΧΑΛΒΑΔΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
11
97
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
98
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
99
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
100
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ)
101
ΧΑΤΖΗΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
102
ΧΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΡΓΥΡΩ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
103
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ
ΜΑΡΘΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ( ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
104
ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *