Δευτέρα, 28 Αυγούστου 2017

Επιτυχόντες 2017

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017      (91% ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
Σ/Ε
1
ΑΔΑΜΑΚΗ
ΜΥΡΤΩ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
2
ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
3
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
3ος
4
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
5
ΑΝΔΡΙΚΙΔΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΔΙΑΧΕΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΑΣ
6
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
2ος
7
ΑΡΧΑΚΗ
ΣΟΦΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕ ΚΡΗΤΗΣ
8
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
9
ΒΑΙΔΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)  ΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
10
ΒΑΛΙΝΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
11
ΒΙΡΙΡΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
12
ΒΟΥΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν)
13
ΓΑΛΑΝΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
14
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ
ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ
ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
4ος
15
ΓΑΥΓΙΩΤΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
16
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΗΛΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
18
ΓΙΟΥΜΕΡΤΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
19
ΓΚΑΓΚΛΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
7ος
20
ΓΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
21
ΓΛΑΚΟΥΣΑΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
22
ΓΛΕΝΤΟΥΣΗ
ΕΥΤΥΧΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.
23
ΔΑΝΑ
ΜΑΡΙΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΙΓΙΟ (ΤΕΙ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ)
24
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΦΑΝΗ
ΦΑΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
25
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
26
ΔΕΤΟΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
9ος
27
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΛΑΚΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 10%
28
ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗ
ΒΕΑΤΡΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
29
ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗ
ΟΛΓΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
30
ΕΙΡΗΝΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
31
ΕΛΛΗΝΙΤΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
32
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
33
ΘΩΜΑΔΑΚΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
34
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
35
ΙΣΑΑΚΙΔΗ
ΣΟΦΙΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
36
ΙΩΑΝΝΙΔΗ
ΧΡΥΣΗ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
37
ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
38
ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
39
ΚΑΖΑΚΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΣΤΑΥΡΙΝΑ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
40
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
41
ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΗΜΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
42
ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
43
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
44
ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
45
ΚΑΠΟΚΑΚΗ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
46
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
47
ΚΑΤΑΠΙΔΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
48
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 10%
49
ΚΑΤΣΟΥΛΗ
ΑΣΠΑΣΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
50
ΚΕΝΕΝΤΙ
ΜΙΣΕΛ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) 10%
51
ΚΟΛΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
52
ΚΟΠΑΣΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
53
ΚΟΡΟΜΗΛΑ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
54
ΚΡΗΤΙΚΟΥ
ΔΑΝΑΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
55
ΜΑΚΡΗ
ΑΡΤΕΜΙΣ
ΙΑΤΡΙΚΗ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
56
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
57
ΜΑΣΤΟΡΑΚΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΔΙΑΧΕΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΑΣ
58
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ
ΜΑΡΚΕΛΛΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
59
ΜΕΛΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
60
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
61
ΜΟΥΝΤΡΑΚΗ
ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
62
ΜΠΑΛΑΣΚΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΙΑΤΡΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
63
ΜΠΑΜΠΙΟΛΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
64
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
65
ΜΠΥΡΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
66
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
67
ΝΤΟΥΡΟΠΟΛΑΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
10ος
68
ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ
69
ΞΥΛΑΚΗ
ΜΑΡΙΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
70
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 10%
71
ΟΥΝΤΡΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
72
ΠΑΛΙΟΥΔΑΚΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
73
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΕΛΕΟΝΟΡΑ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
11η
74
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
75
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΟΛΓΑ-ΖΑΜΠΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
76
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
77
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
78
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
79
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
12ος
80
ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ.ΠΑΝ.ΑΘ
81
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
82
ΠΑΤΕΡΑΚΗ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ.ΠΑΝ.ΑΘ.
83
ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
84
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
85
ΠΕΤΡΑΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
86
ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
87
ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
88
ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
89
ΣΑΒΒΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
90
ΣΑΛΙΑΣΗ
ΕΝΤΡΙ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
91
ΣΑΡΙΔΑΚΗ
ΑΡΓΥΡΩ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
92
ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
93
ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
94
ΣΗΦΑΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
95
ΣΙΝΙΟΡΑΚΗ
ΓΙΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
96
ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
97
ΣΟΥΛΤΟΥ
ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
98
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΚΗ
ΝΑΤΑΛΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 10%
99
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
100
ΣΤΑΘΑΚΗ
ΧΡΥΣΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
101
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
102
ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
103
ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
104
ΤΗΝΙΑΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
5ος
105
ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
106
ΦΑΣΣΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
107
ΦΙΩΤΑΚΗ
ΟΛΓΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
108
ΦΡΑΓΚΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
109
ΦΥΤΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
110
ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) 10%
111
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ
ΜΑΡΙΝΑ
ΙΑΤΡΙΚΗ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
112
ΨΑΡΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *