Πέμπτη, 25 Αυγούστου 2016

Επιτυχόντες 2016

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
Σ/Ε
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΒΑΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΙΡΙΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΒΡΑΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
5ος
ΓΙΑΚΟΥΜΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
4ος
ΓΟΥΡΝΙΕΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΗΡΩ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
(7η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ)
ΜΟΡΙΑ 19713
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΚΗΣ
ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΙΤΣΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΖΑΚΟΥ ΝΙΚΗ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΖΟΥΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗΣ ΑΝΘΕΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
10ος
ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΛΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΛΟΜΒΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
2η
ΚΟΥΡΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΚΟΥΤΟΥΡΑΤΣΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   (ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΒΙΕΤΝΑΜ)
ΚΥΠΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΩΝΣΤΑΝ.ΜΑΡΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
1ος
ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΡΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΕXΤΣΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΝΕΡΑΤΖΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
1ος
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΛΙΤΣΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΘΗΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
9ος
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
8ος
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
6ος
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΜΑΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΚΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΕΡΕΛΑΚΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΤΙΛΚΕΡΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΥΤΟΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΦΥΤΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΧΑΝΙΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΨΩΜΑΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΕΩΡΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (10%)
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (10%)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ (10%)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ. Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΘΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (10%)
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (10%)
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (10%)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΤΡΑΓΚΑΝ (10%)
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ(10%)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *