Παρασκευή, 10 Ιουνίου 2016

Επιτυχόντες 2015

Ονοματεπώνυμο
Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΜΕΤΣΟΒΙΟ(1η επιλογή)
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ .Ε (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(5ος)
ΓΕΩΡΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΛΑΚΟΥΣΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΗΡΩ
ΧΗΜΕΙΑΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ(2η επιλογή)
ΔΑΝΔΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ( ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΖΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(5ος)
ΚΑΖΑΚΟΥ ΝΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ( ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(8ος)(2η επιλογή)
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΕΝΕΝΤΗ ΜΙΣΕΛ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΡΟΠΤΣΕΝΚΟ ΙΟΥΛΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(10ος)
ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΥΡΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΥΤΕΡΠΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ(ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(4ος)(1η επιλογή)
ΛΥΒΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ(ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ.ΠΑΝ ΑΘ
ΜΑΝΤΑΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ(ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(2η επιλογή)
ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ( ΛΑΡΙΣΑ) 10%
ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ. Ε (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(9ος)
ΜΕΘΥΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ(1η επιλογή)
ΜΕΛΛΗ ΔΙΟΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΟΥΝΤΟΚΑΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΜΠΑΚΑΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) 10%
ΝΤΕΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ(1η επιλογή)
ΝΤΙΓΡΙΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΓΔΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΡΤΣΑΛΑΚΗ ΕΜΜ.
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ)
ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ .Ε(ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(2ος)
ΠΕΡΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΙΤΣΙΓΑΥΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ(1η επιλογή)
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ(ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΟΥΠΙ ΕΝΤΕΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 10%
ΣΑΓΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΗΦΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΣΜΥΝ)
ΣΗΦΑΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ([ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ(1η επιλογή)
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΣΚΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 10%
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ(2η επιλογή)
ΦΙΛΛΙΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)-ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)-ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΧΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΧΩΡΑΦΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)(1η επιλογή)

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *