Παρασκευή, 10 Ιουνίου 2016

Επιτυχόντες 2013

Επώνυμο
Όνομα
Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΑΝΩΜΕΡΙΤΑΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΛΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ
ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΟΛΙΩΝΙΤΑΚΗ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΓΕΩΡΓΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ Κ' ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ
ΠΑΡΙΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Κ' ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΡΑΚΑΚΑΚΗ
ΜΑΡΙΕΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΕΒΕΛΑΚΗ
ΔΑΝΑΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ' ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΗΛΙΑΔΗΣ
ΜΠΑΜΠΗΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Κ' ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ(ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΤΙΕ
ΝΑΝΣΥ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ' ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΕΡΔΕΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΖΩΝΑΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ Κ' ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΡΑΚΑΚΗ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΛΟΥΚΟΥΣΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΣΜΥΝ)
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΟΥΓΙΑΚΗΣ
ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Κ' ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ
ΕΥΤΥΧΙΟΣ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΣΤΟΡΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε ΧΑΝΙΑ
ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ
ΣΤΡΑΤΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)(ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε.2.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Τ.Ε.3.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε)
ΜΠΙΤΖΑΝΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ' ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΤΙΝΑΚΟΥ
ΑΡΤΕΝΗΣΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ Κ' ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ
ΣΟΦΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΒΑΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ Κ' ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ-ΣΤΡΑΤΙΩΤ.ΝΟΜ.ΣΥΜΒ.(ΣΣΑΣ)ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Κ' ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΕΡΡΑΚΗ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΣΚΟΥΛΑ
ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)-ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Κ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΣΚΟΥΝΑΚΗ
ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΣΟΥΡΜΕΛΑΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Κ' ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗ
ΡΑΦΑΕΛΑ
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΣΑΟΥΣΑΙ
ΜΠΕΣΑΡΝΤΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΕΠΕΤΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΣΙΓΑΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΑΚΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)(ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1.ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2.ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ3.ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΒΑΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΨΑΡΑΔΕΛΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΤΣΑΜΑ
ΠΡΟΚΟΠΙΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *