Παρασκευή, 10 Ιουνίου 2016

Επιτυχόντες 2012

Επώνυμο
Όνομα
Σχολή Επιτυχίας
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΓΙΟΥΤΑΝΤΗ
ΡΟΖΑΛΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΑΠΑΝΩΜΕΡΙΤΑΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)(6η)
ΒΑΡΔΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΑΦΕΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΘΕΣ/ΚΗΣ( 5ος)
ΒΙΟΛΑΚΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΑΡΕΔΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΕΤΜΑΝΟΒΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΗΛΙΑΣ
ΘΟΔΩΡΗΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)(9ος)
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΣ
ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(4ος)
ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΡΙΝΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)(2η)
ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ
ΓΙΟΥΛΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)(6η)
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΚΗΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ(1ος)
ΛΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΑΝΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΚΡΑΤΖΗΣ
ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΡΑΚΗ
ΠΟΠΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΠΟΛΥΤΕΧ.ΚΡΗΤΗΣ)(3η)
ΜΙΛΙΒΟΓΕΒΙΤΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΣΧΕΔ/ΜΟΥ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΜΠΕΝΤΟ
ΝΤΟΝΑΛΝΤ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΞΗΡΑΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ)(3ος)
ΟΡΝΕΡΑΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)(4ος)
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)(10ος)
ΠΕΝΤΑΡΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΟΛ.ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΕΝΤΑΡΗΣ
ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ.ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
ΠΕΡΡΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ
ΕΥΗ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ.ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Υ.Δ)
ΡΟΥΣΑΚΗ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΗΛ/ΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΟΛΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ)(ΧΑΝΙΑ)
ΣΕΡΓΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΕΝ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΕΛΕΝΑ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΜΕΤΣΟΒΙΟ)( 2ος)
ΣΠΕΡΕΛΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ(8η)
ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ(3η)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ
ΡΑΦΑΕΛΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛ.ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΕΡΕΖΑΚΗ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)(7η)
ΤΖΑΝΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΙΚΟΥΔΗ
ΑΙΜΙΛΙΑ
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΡΟΥΧΑ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΚΟΥΔΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΟΥΚΑΝΗΣ
ΣΤΡΑΤΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)(2ος)
ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΟΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔ. & ΠΕΡΙΦΕΡ.ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ
ΜΙΡΑΝΤΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΥΤΡΑΚΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)(1η)
ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ.& ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(ΡΕΘΥΜΝΟ)(2ος)
ΧΙΩΤΑΚΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΟΡΕΥΤΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(8ος)
ΧΟΡΕΥΤΑΚΗΣ
ΣΤΡΑΤΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *