Κυριακή, 12 Ιουνίου 2016

Πρόγραμμα Σπουδών Γ' Λυκείου

Όλα τα προγράμματα σπουδών είναι προσαρμοσμένα στο νέο λύκειο


Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ


Μαθήματα Υποχρεωτικά
Ώρες/Εβδομάδα
Μαθήματα επιλογής
Ώρες/Εβδομάδα
Νεοελληνική γλώσσα
3
(Παιδαγωγικά) Ιστορία Γ.Π.
3
Φυσική
4
(Υγείας&Ζωής) Βιολογία
3
Χημεία
4
(Τεχν.&Θετικές) Μαθηματικά
6



Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Μαθήματα Υποχρεωτικά
Ώρες/Εβδομάδα
Μαθήματα επιλογής
Ώρες/Εβδομάδα
Νεοελληνική γλώσσα
3
(Παιδαγωγικά) Ιστορία Γ.Π.
3
Μαθηματικά
6
(Υγείας&Ζωής) Βιολογία Γ.Π.
2
ΑΕΠΠ
2
(Οικον.&Πληροφ.)
ΑΟΘ
2


Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Μαθήματα Υποχρεωτικά
Ώρες/Εβδομάδα
Μαθήματα επιλογής
Ώρες/Εβδομάδα
Νεοελληνική γλώσσα
3
(Ανθρωπιστικές) Λατινικά
2
Αρχαία
7
(Υγείας&Ζωής) Βιολογία Γ.Π.
2
Ιστορία
3
(Παιδαγωγικά)
ΜαθηματικάΓ.Π.
2


Γ’ΕΠΑΛ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ
Έκθεση
2
Μαθηματικά Ι
3
Μάθημα Ειδικότητας Ι
2
Μάθημα Ειδικότητας ΙΙ
2

Σάββατο, 11 Ιουνίου 2016

Στις 17 Ιουνίου οι βαθμολογίες των μαθητών στις Πανελλαδικές 2016

Σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες οι βαθμολογίες των υποψηφίων θα αναρτηθούν στα Λύκεια της χώρας στις 17 Ιουνίου. Αυτός είναι ο στόχος του Υπουργείου Παιδείας και για αυτό καταβάλλεται προσπάθεια.

Όλοι οι υποψήφιοι θα μπορούν να βρίσκουν τη βαθμολογία τους στην ιστοσελίδα http://results.it.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας τον 8-ψήφιο κωδικό τους και τους 4 αρχικούς χαρακτήρες από το επώνυμο, το όνομα, το πατρώνυμο και το μητρώνυμο. 

Οι Διευθυντές Δευτεροβάθμιας θα παραδώσουν ως το μεσημέρι της Παρασκευής 17-06 τις βαθμολογίες ώστε να αναρτηθούν σε όλα τα Λύκεια και στη σελίδα του Υπουργείου Παιδείας του υποψηφίου σε κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες. Στα μέσα Ιουνίου οι υποψήφιοι θα πρέπει να προσέλθουν στα Λύκειά τους για να αποκτήσουν κωδικό ασφαλείας (password).

Στη συνέχεια υπολογίζοντας τα μόριά τους, θα υποβάλλουν το μηχανογραφικό δελτίο.
Το τελευταίο δεκαπενθήμερο του Αυγούστου, όπως ανακοινώθηκε από το Υπουργείο Παιδείας, θα βγουν τα αποτελέσματα για τις βάσεις 2016 για την εισαγωγή στα Πανεπιστήμια και ΤΕΙ.


Σημειώνεται ότι οι περσινές (2015) βάσεις είχαν ανακοινωθεί στις 26 Αυγούστου

Παρασκευή, 10 Ιουνίου 2016

Επιτυχόντες 2015

Ονοματεπώνυμο
Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΜΕΤΣΟΒΙΟ(1η επιλογή)
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ .Ε (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(5ος)
ΓΕΩΡΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΛΑΚΟΥΣΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΗΡΩ
ΧΗΜΕΙΑΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ(2η επιλογή)
ΔΑΝΔΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ( ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΖΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(5ος)
ΚΑΖΑΚΟΥ ΝΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ( ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(8ος)(2η επιλογή)
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΕΝΕΝΤΗ ΜΙΣΕΛ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΡΟΠΤΣΕΝΚΟ ΙΟΥΛΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(10ος)
ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΥΡΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΥΤΕΡΠΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ(ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(4ος)(1η επιλογή)
ΛΥΒΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ(ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ.ΠΑΝ ΑΘ
ΜΑΝΤΑΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ(ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(2η επιλογή)
ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ( ΛΑΡΙΣΑ) 10%
ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ. Ε (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(9ος)
ΜΕΘΥΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ(1η επιλογή)
ΜΕΛΛΗ ΔΙΟΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΟΥΝΤΟΚΑΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΜΠΑΚΑΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) 10%
ΝΤΕΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ(1η επιλογή)
ΝΤΙΓΡΙΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΓΔΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΡΤΣΑΛΑΚΗ ΕΜΜ.
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ)
ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ .Ε(ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(2ος)
ΠΕΡΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΙΤΣΙΓΑΥΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ(1η επιλογή)
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ(ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΟΥΠΙ ΕΝΤΕΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 10%
ΣΑΓΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΗΦΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΣΜΥΝ)
ΣΗΦΑΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ([ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ(1η επιλογή)
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΣΚΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 10%
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ(2η επιλογή)
ΦΙΛΛΙΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)-ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)-ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΧΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΧΩΡΑΦΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)(1η επιλογή)

Επιτυχόντες 2014

Ονοματεπώνυμο
Σχολή Επιτυχίας
ΒΑΛΙΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)(1η επιλογή)
ΒΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΡΕΒΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(2η επιλογή)
ΔΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ(1η επιλογή)
ΚΟΛΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(2η επιλογή)
ΛΑΦΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ(2η επιλογή)(6ος)
ΛΥΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)(1η επιλογή)
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)(2η επιλογή)
ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΜΑΤΣΑΜΑ ΠΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΜΕΙΝΤΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΜΕΣΣΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΗΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΟΥΛΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(3ος)
ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ(1η επιλογή)
ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΜΠΙΤΖΑΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)(1η επιλογή)(8η)
ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΕΛΑΚΗ ΒΑΛΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΙΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΝΙΚΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΙΝΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ(2η επιλογή)
ΝΤΙΝΚΑ ΟΑΝΑ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)(1η επιλογή)
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ(1η επιλογή)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΝΙΚΗ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΠΕΡΡΑΚΗ ΕΥΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)-ΜΑΘΗΜ.ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΠΕΡΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)(9η)
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΤΡΑΓΚΑΝ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΠΟΥΠΗ ΤΕΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)(2 επιλογή)
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΣΚΑΛΚΟΥ ΝΑΤΑΣΣΑ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)(2ος)
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)(1η επιλογή)
ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ(1η επιλογή)(2ος)
ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ(ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΤΖΑΝΟΥΝΤΗ ΣΗΦΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΡΙΓΚΑΚΗ ΜΠΕΤΥ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)(10η)
ΤΡΟΥΛΙΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(1η επιλογή)
ΦΙΩΤΑΚΗ ΤΟΝΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΛΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(6η)
ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *